• Polski
  • English
  • Deutsch

Wybrane Referencje

 

polska.png   "Posiadam dwa apartamenty w kompleksie ATANERA przy ulicy Kutrzeby w Poznaniu. Biuro PREMIUM FOR RENT od kilku już lat dba o to by były one zawsze dobrze wynajęte. Szczególnie zadowolona jestem z jakości najemców oraz generowanych stawek najmu. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie."

 Ewa Koczorowska                        Właściciel biznesu

 polska.png    "Ponieważ na stałe mieszkam za granicą zależało mi na kompleksowej obsłudze przy wynajmie moich apartamentów. Otrzymałem to na czym mi zależało i to w bardzo profesjonalnej formie. Jestem bardzo zadowolony z usług biura Premium For Rent. 

Damian Przybyszewski               Przedsiębiorca / Inwestor

images_M.jpg   "Przez cztery lata mieszkałem w Poznaniu w pięknych, całkowicie wyposażonych apartamentach. Niczego nie brakowało, a kontakt z agentem był zawsze bez zarzutu !  Chciałbym wyrazić swoje pełne zadowolenie !!!

Bardzo dziękuję i szczerze polecam ! 

Randy Koch                           Kierownik produkcji 

polska.png    "Wraz z mężem jesteśmy właścicielami mieszkania w kompleksie City Park. Zleciliśmy znalezienie odpowiedniego najemcy firmie PREMIUM FOR RENT i efekty bardzo nas zadowoliły. Dodam, iż jesteśmy bardzo wymagający, jeśli chodzi o dobór najemców. Właściciele i pracownicy biura doskonale to zrozumieli. Polecamy!"

Katarzyna i Leszek Mizgier             Przedsiębiorcy / Inwestorzy 

Flaga___Holandia_M.jpg  "Wynajmowaliśmy bardzo ładne i komfortowe mieszkanie usytuowane w centrum miasta Poznania . Zarówno my jak i nasi pracownicy byliśmy bardzo zadowoleni z doskonałej lokalizacji oraz fantastycznego widoku z okien apartamentu.

Pobyt i prowadzenie biznesu były tu przyjemnością!

Raymond van Oerle                           Fit For Free Poland 

polska.png  "Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Szczególnie podobała mi się szczera koncentracja na potrzebach klienta. Gorąco polecam."

Beata Kaczmarek                     Właściciel biznesu 

dania.png    "Jeszcze raz dziękuję za znakomitą i profesjonalną obsługę."

Arthur Wurtman                           Prezes Zarządu  

polska.png    "Praktycznie nie muszę zajmować się wynajmem moich mieszkań. Bardzo duże udogodnienie dla osób tak zajętych jak ja. Polecam wszystkim!

Olga Robaczewska                   Menedżer