• Polski
  • English
  • Deutsch

ZARZĄDZANIE APARTAMENTAMI POD WYNAJEM W POZNANIU

Niepewność inwestycyjna na giełdzie i niskie oprocentowanie różnych form oszczędzania wymusza na inwestorach z Poznania poszukiwanie bardziej bezpiecznych i jednocześnie rentownych inwestycji. Z pewnością zakup nieruchomości w postaci apartamentów o wysokim standardzie to dobry sposób lokowania Waszych funduszy z perspektywą wzrostu wartości i możliwością uzyskania bieżących profitów z wynajmu. Nasze poznańskie biuro nieruchomości PREMIUM FOR RENT wyspecjalizowało się w profesjonalnym zarządzaniu apartamentami pod wynajem.

Do kogo skierowana jest oferta wynajmu apartamentów?

Oferta biura nieruchomości PREMIUM FOR RENT dotycząca wynajmu apartamentów przede wszystkim ukierunkowana jest na docelową grupę, tj. kadrę menadżerską polskich i międzynarodowych korporacji, czyli najbardziej „bezpiecznych” najemców. Dzięki temu jako właściciele apartamentów funkcjonujących na terenie Poznania możecie liczyć na terminowe płatności oraz wysoką dbałość o powierzone mienie. Zapewniamy całościowe zarządzanie wynajmem apartamentów wraz z obsługą spraw administracyjno-technicznych.

Co funkcjonuje w ramach usługi zarządzania wynajmem?

Ogólnie mówiąc, w ramach usługi zarządzania zapewniamy solidnych najemców, realizujemy bezpieczną umowę wynajmu apartamentu, prowadzimy stały monitoring płatności oraz wszystkie pozostałe działania zawarte w kontrakcie, w tym między innymi:

  • dokonywanie płatności ściśle powiązanych z wszelkimi kosztami dotyczącymi utrzymania nieruchomości,
  • dokonywanie przeglądów apartamentu,
  • organizowanie napraw zaistniałych w trakcie eksploatacji lokalu wszelkich usterek i awarii,
  • monitorowanie działań i poprawności rozliczeń zarządcy wspólnoty mieszkaniowej,
  • sporządzanie raportów o dokonanych wydatkach i nakładach związanych z funkcjonowaniem wynajmowanego apartamentu oraz osiąganych przychodach.

W ramach usługi zarządzania apartamentami pod wynajem w Poznaniu możecie również liczyć na dokonanie aranżacji wnętrz według naszej profesjonalnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia w tym zakresie.