• Polski
  • English
  • Deutsch

ZARZĄDZANIE APARTAMENTAMI POD WYNAJEM W POZNANIU

Niepewność inwestycyjna na giełdzie i niskie oprocentowanie różnych form oszczędzania wymusza na inwestorach z Poznania poszukiwanie bardziej bezpiecznych i jednocześnie rentownych inwestycji. Z pewnością zakup nieruchomości w postaci apartamentów o wysokim standardzie to dobry sposób lokowania Waszych funduszy z perspektywą wzrostu wartości i możliwością uzyskania bieżących profitów z wynajmu. Nasze poznańskie biuro nieruchomości PREMIUM FOR RENT wyspecjalizowało się w profesjonalnym zarządzaniu apartamentami pod wynajem.

Do kogo skierowana jest oferta wynajmu apartamentów?

apartament w Poznaniu

Oferta biura nieruchomości PREMIUM FOR RENT dotycząca wynajmu apartamentów przede wszystkim ukierunkowana jest na docelową grupę, tj. kadrę menadżerską polskich i międzynarodowych korporacji, czyli najbardziej „bezpiecznych” najemców. Dzięki temu jako właściciele apartamentów funkcjonujących na terenie Poznania możecie liczyć na terminowe płatności oraz wysoką dbałość o powierzone mienie. Zapewniamy całościowe zarządzanie wynajmem apartamentów wraz z obsługą spraw administracyjno-technicznych.

Co funkcjonuje w ramach usługi zarządzania wynajmem?

Ogólnie mówiąc, w ramach usługi zarządzania zapewniamy solidnych najemców, realizujemy bezpieczną umowę wynajmu apartamentu, prowadzimy stały monitoring płatności oraz wszystkie pozostałe działania zawarte w kontrakcie, w tym między innymi:

  • dokonywanie płatności ściśle powiązanych z wszelkimi kosztami dotyczącymi utrzymania nieruchomości,
  • dokonywanie przeglądów apartamentu,
  • organizowanie napraw zaistniałych w trakcie eksploatacji lokalu wszelkich usterek i awarii,
  • monitorowanie działań i poprawności rozliczeń zarządcy wspólnoty mieszkaniowej,
  • sporządzanie raportów o dokonanych wydatkach i nakładach związanych z funkcjonowaniem wynajmowanego apartamentu oraz osiąganych przychodach.

W ramach usługi zarządzania apartamentami pod wynajem w Poznaniu możecie również liczyć na dokonanie aranżacji wnętrz według naszej profesjonalnej wiedzy, umiejętności i doświadczenia w tym zakresie.